justin tv izle

Superbahis

Eskiler iyi bilir... Sopcast ile maç izleme işlerinden hemen sonra Justin tv ile maçları izlerdik. Bazen donarak bazen sesi olmadan, ama izlerdik.

Bedavaydı, muhtaçtık. Justin tv izle kelimesi o zaman arama motorlarının zirvesine yerleşmişti. Şimdi ise bol bol alternatifler var. Flash yayınlar, torrent yayınlar ve sopcast oldukça popüler olarak hizmet vermeye devam ediyor. Ama bazılarımız hala justin tv izledeki tadı hiçbir yerde bulamıyor.

Bende itiraf etmeliyim ki justin tv izlerken o yayınlardan sohbetlerden aldığım keyfi alamıyorum şimdilerde. Şimdi bir kaç türkçe maç yayınları sitesi dışında  pek iyi hizmet veren yayın sitesi de yok. Hep aldatmaca hep yanıltmaca oldu site içerikleri.

Birde facebook ve twitter üzerinden artık hızlı iletişimin olması ve alternatiflerin buralardan bolca paylaşılması justin tv gibi sitelerin popülaritesini azalttı Ama uzak doğululara bakıyorum özellikle Kore ve japonlar hala çok aktif şekilde justintv sitesini kulanıyor buralardan çeşitli yayınlar yapıyorlar.

0 Response to "justin tv izle"

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.