Ligtv izle

Superbahis

Her Türk erkeği bir takım tutuyor neredeyse. Hatta bu tezimi Türklerle sınırlandıramam. Dünyanın heryerine ulaşmış birşeydir futbol, basketbol gibi sporlar. Bu takım sporları da doğal olarak insanları bir seçim yapmaya taraf olmaya iter.

Türkiye'de anketlere bakılırsa Fenerbahçe ve Galatasaray'ın taraftar oranları %28-35 arasında değişirken, Beşiktaş'da %15-20 oranlarına ulaşıyor. Bunun yanı sıra Trabzon, Bursa, Eskişehir gibi kendi kentlerinin takımlarını tutan insanlarda önemli bir yer kaplıyor. Bu takımların taraftarları maçlarını statlarda rahatça izleyebilirken 3 büyükler anadolunun tamamında taraftara sahip ve her taraftar kolayca maçlara gidemiyor.

Statlara gidemeyen taraftarlar mecburen televizyon ekranlarından bu heyecanı yaşıyor. Bende hiç tuttuğum takımın maçına gidemedim. Ama televizyonlardan tuttuğum takımın her organizayonda her spor dalında maçlarını izlerim. İlk yıllar maçlar şifresizken 90 lı yılların ortasında maçlar şifreli kanallara satıldı ve tv izleyicileri de fazla sayıda düştü.

Ülkenin ekonomik şartları göz önüne alınınca canlı maç izlemek oldukça pahalı gelir bizlere. Şimdi de paralı platformalar bu sektöre egemen ve mecburen bu platformlara parasıyla üye olup yayınları izleyebiliyoruz. Lig tv izlemek artık internetten mümkün ve tv aboneliğine mecbur değiliz artık. Digitürk kendi online pltformundan çokda pahalı olmayan fiyatlarla satış yapıyor.

Pahalı değil diyorum ama bu kavram kesinlikle göreceli. Bazıları için çok büyük para ülkemizde asgari ücreti ve asgari ücretli çalışan sayısını düşüdükçe. Canlı maç yayınlarının bir diğer izleme adresi ise internet siteleri. Son zamanlarda internet sitelerinden de ücretsiz olarak yayınları izlemek mümkün hale geldi ve justin tv izleyerek başladığım bu serüvende şu sıralar sopcast ve flash yayınları da izliyorum. Torrent yayınlarda gelişme gösteriyor.

0 Response to "Ligtv izle"

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.